Valud alla kõhus 04.01.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul tekkisid valud vasakul alla kõhust mul oli pimesoole op septembris ehk mul apendiks eemaltatud ehk mis võib valu tekkitada

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vasakul alakõhus paiknevad sigmasool, osaliselt peensool, samuti osa põiest ja kusejuha. Kõikides nendes organites võib olla probleem, mis võib vaevusi põhjustada. Eristamiseks vaja rohkem andmeid ja võimalik, et ka uuringuid.