Lapse lampjalg 22.04.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Mul selline küsimus,lapsel lampjalg(mis pidi välja kasvama perearsti sõnul)kuid olen mures nüüd kui laps hakkab kooli minema on asi hullemaks läind.Nimelt vähe sellest,et tald on ühtlane sirge ja kõnnib nagu päntajalg ja koperdab,on ka tal jala siseküljel see kont ja selle alla tulnud muhud mis on valulikud.Kuna ma perearstilt mingit abi ei ole saand aastate jooksul siis proovin siit asja uurida.Milles võib mure olla ja kelle poole pöörduda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma laste ortopeedi poole - sellised on olemas Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Tallinna Kliinilises Lastehaiglas. Võimalik et ka mujal aga seal kindlasti.