Lampjalg? 07.09.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas mul on lampjalg või on see midagi muud? Millise arsti juurde ma põõrduma peaksin? Kas operatsioon on vajalik?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Tartu arst, kes Teid läbi vaatas, soovitas operatsiooni, siis mina Teid nägemata pean sellega nõustuma. Kas tegemist on lampjalgadega või mitte saab otsustada vaid peale läbivaatust. Peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule kas Tartusse või Tallinnasse.