lõhkenud veresoon jalas ja paistes jalalaba 13.03.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Minu vanaemal lõhkes jalas veresoon, perearst saatis koju õe, kes võttis ka vereproovi ja lubas tagasihelistada ( nädal aega tagasi, kahjuks vaikus). Peale tema lahkumist on läinud jalalaba kuni luubeski kondini paiste, nii et memm ei saa enam üldse käija. Kas peaks pöörduma kuhugi või lootma, et paistetud ja valu kaovad ise ära?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalusel soovitaksin siiski perearstile näidata. Ainult kirjelduse järgi ei oska öelda, kui tõsine see asi on.