Näol paistes veresoon. 27.10.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Näole (otsaette,vasakul pool) on tekkinud nähtav paistes veresoon (nagu jalgadele tulevad). Kas peaks pöörduma arstile või kuidas seda ära saada? Kuna on nähtav, siis hakkab silma ja ilus just pole.
Söön südameravimeid ja lümfid kaelal paistes juba 5-aastat. Ehk ka see vajalik info. Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui muid vaevusi ei ole, siis peaksite pöörduma plastikakirurgi poole.