veenid 05.03.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

veeniopist kuu möödas,lioton geeliga ,ilusti verevalumid tagasi tõmbunu,kui paar päeva tagasi tekkis põlve juurde sääre siseküljele uus valus koht,kus veresoon nagu pingul ja katsudes hell ka nahk selle ümber,käies tirib ja vahel kiirgab veidi ka tah reie poole,määrin fastumi ja lioton geeli seguga nagu mind lõiganud kirurg soovitas,ja kirjutas igaks juhuks xareltot 2 nädalat kuna olen reisile minemas tenerifele ja lennukisõidud ees,paari päeva jooksul ei ole muutust paremuse poole tekkinud,samas kuum ega põletikuline jalg ei ole,kas peaksin võtma reisile kaasa mingit põletikuvastast rohtu igaks juhuks ,või ,v mida oleks veel mõistlik teha et ei peaks muretsema,väga häirib ja kardan et ei saagi niimoodi reisi nautida

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna pole Teie jalga näinud, siis usaldaksin Teid opereerinud kirurgi soovitusi. Paari päevaga sellised vaevused reeglina ei kao. Geelid - Fastum, Lioton on igal juhul omal kohal ja kindlasti tugisukad. Kiiret lahendust sellistele asjadele kahjuks ei ole.