Armid põlveõndlates 15.08.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

avastasin paar päeva tagasi, et mul on mõlemas põlveõndlas nagu armid. Nahka ma vigastanud pole, aga sisemised veenid oleksid nagu armides. Vahel käin jooksmas ja kaalun 57 kg/ 173. Arsti poole pöördunud pole. Millest on see tingitud? Kas kaalukõikumine? Peaks rohkem liikuma ja sporti tegema?

Tänan Teid!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Raske ette kujutada, millest jutt. Et arvamust avaldada, peaksin nägema. Veenilaiendid võivad põlveõnlas tõesti olla, kuid armina ma seda kirjeldada ei oskaks. Soovitan kirurgile näidada.