Esineb C1a 09.01.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Külastasin vasoloogi, sest veenid on tulnud nähtavamale ning sääremari valutab. Arst tegi jalale ultraheli ning selgus, et VSM ja VP on norm ilma klapipuudulikkuseta. Kuid selle alla oli lisatud rida: esineb C1a. Mida see tähendab?

Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ei ole sellise lühendiga varem kokku puutunud - peaksite küsima selle inimese käest, kes selle kirjutas.