haav/punn ? 11.02.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Käsin juuksuris, 10.12.2016.
Lasin teha juukse tattoo! (Muster) taha kukslase.
Ilmselt lõikas juukusr sisse. (Valu ega midagi polnud) kuid mõni päev hiljem. Hakkas kukal kohutavalt sügelema. Panin käe juustesse seal oli mingi punn või mis see läks siiš katki verd tuli üsna palju. Kuid jäi kiiresti ka kinni! Mõtlesin, et küll ära paraneb. Kuigi nüüd päris kaua sellest möödas ja ikka on seal see haav v mis ka ta poleks.!
Ja ütle kohe ära varem pole midagi seal olnud haava ega midagi! (Varem ka käinud tegemas ja pole mitte midagi olnud) see koht üldse ei tee valu isegi mitte kui kärn ära tuleb.
Aga aeg ajalt on valu meele kohas ja see on Kestab 3-5mini. Varem olnud vaid pea valud.
Ps: käisin mõni päeva tagasi teise juuksuri juures, ta soovitas arstile näidata. Või mis te arvate ?
Kas paraneb ise või peaks minema. Lisan foto!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pilt väga udune, selle järgi ei oska midagi arvata. Soovitan arstile näitamist.