küünarnukile on tekkinud vedelikuga kühm? 03.01.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

küünarnukile on tekkinud pehme padjake(tundub vedelik) ei ole valus-

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist küünarnuki limapauna põletikuga. Peaksite perearsti saatekirjaga minema kas kirurgi või ortopeedi vastuvõtule. Vältida tuleks küünarnukile toetumist ja käe koormust tuleks piirata.