ebamäärane valu alakõhus 02.03.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Hakkasin nabast paremal pool ebamäärast valu tundma umbes pool aastat tagasi.Aeg ajalt on justkui mingi valu,siis kaob mõneks ajaks ära.Töö on mul füüsilist pingutust nõudev ja olen täheldanud,et koormuse puhul kipub justkui valu tegema.Kas on võimalik,et tegemist pimesoolega.Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

"Pimesoole" põletik e. apenditsiit tuleb kõne alla küll, kuid ei ole väga tüüpiline. vaja oleks uurida ka jämesoolt ja ka neeru, mis paiknevad selles piirkonnas.