Põlve valu 30.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Selline probleem, et põlv valutab juba üle 3 nädala. Käisin isegi EMO-s. Esimesel korral väänas arst paigast ära ja mõned päevad hiljem läksin uuesti kui oli kirurg kohal ja ütles et on põrutus ja peaks üle minema juba. Käskis ka viinakompressi teha ja see ei aidanud, olen ka muid asju määrinud juba aga ei aita. Kas on võimalik, et põlvel on midagi muud viga kui põrutus?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Esialgu peale traumat tuleks lihtsalt rahu anda. Kui vaevused paari nädalaga ära ei kao, siis on tõenäoline, et viga on saanud kas sidemed või menisk. Siis peaks pöörduma ortopeedi poole.