Põlve ja sääre valu 23.04.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Põlve väliskülg valutab, valu liigub säärde, ning on tunda vahel ka pahkluu piirkonnas. Kiiresti kõndides muutub säär tuimaks.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise kirjelduse põhjal ma kahjuks Teid aidata ei oska. Liiatigi pole see minu eriala - olen üldkirurg ja küsimus kuulub ortopeedia valdkonda. Soovitan pöörduda uuesti ortopeedi vastuvõtule.