Põlv valutab siseküljelt 23.04.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Küsimus põlvekohta, pikali olles ja põlve kõverdades kostub meeletult vali praksatus v naks.
Peale füüsilist tööpäeva on meeletu valu vasaku põlve siseküljel. Vajutades näpuga muutub valu korras kannatamatuks.
Aga leeveneb pikali olles mingis asendis aga täielik valu ei kao.
Panin ka video fail raksumisest
Kas oskate anda nõu, kui kiiresti minna vastuvõtule ja kellepoole.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan pöörduda ortopeedi vastuvõtule, mida kiiremini, seda parem.