Valu kõhus 29.08.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mure siis selline: päevas 1 kuni 2 tundi valutab pimesoole juures, siis valu kaob, ja kui vajutan sinna kohta, siis kostub sealt selline hääl, nagu oleks seal vesi, aga tunnuseid pole, et oleks pimesoole valu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite arstile näitama. Kirja teel diagnoosida pole võimalik. Pimesoolt pigem ei usu aga 100% välistada ka ei saa.