Operatsioonile pääsemine 29.05.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Sooviksin teada sellist asja, et kui mul operatsioonile eelneval päeval on mehaaniliselt eemaldatud kombitsaga ühe esimese hamba vahelt hambakivi niimoodi, et igemed kannatada pole saanud, st et veritsust pole ega ka põletikku, kas tänu sellele võib operatsioon ära jääda? Puusa opp peab tulema muidu.
Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et see protseduur Teie puusaoperatsioonile takistuseks ei ole.