Valulik põlv 04.02.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Umbes 3 kuud tagasi hakkas põlve tagant valutama. Eriti kui kükitada või istuda põlved tagumiku all.Justkui oleks sääremari paistes.....

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu ortopeedilise porobleemiga, milles ei pea ennast kompetentseks. Peaksite pöördumas ortopeedi vastuvõtule.
Teie poolt kirjeldatud viitab sellele, et liigeses on vedelik, mis omakorda on põletiku tunnus. Tuleks selgitada põletiku põhjus.