Veenilaiendite op. 08.11.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oli nädal tagasi jalal veenilaiendite op. Kannan igapäevaselt tugisukka, kuid nüüd tunnen, et reie siseküljele on tekkinud nahaalune "muhk" ja sinna ümber ka suurem sinikas. Kas peaksin muretsema või on see normaalne ja kaob ise ajaga?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Veenilaiendite operatsiooni järgselt verevalumid on ootuspärased. Paari kuuga peaksid need ära kaduma. Lioton 1000-ga määrimine oleks asjakohane.