Vasaku jala säär - katki -lilla-ajab vedelikku ja mäda välja. 20.03.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mis asi see küll olla võib ja milline oleks õige ravi?
Sooviksin jõuda asja põhjustajani, kas see võib olla ülekoormusest (jalgade peal töö ja palju aega kükitades, stress või midagi muud)? Saan aru, et asi on sisemine ja mis väljendub jalal. NB! säärel on ka väikesed veenilaiendid!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult kirjelduse järgi ei oska ma Teid kuidagi aidata - ei saa ei diagnoosida, ega veel vähem ravi soovitada. Peaksite ikkagi kirurgi vastuvõtule pöörduma - meie haiglas eelregistreerimine 6171135.