Lampjalgade op. 05.04.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kui on Eestis võimalik teha hyprocure´ga seda opi, siis kui palju see maksaks ja kas elukindlustus kataks need kulud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kahjuks ei oska ma Teile hinda öelda, kuna ei ole kursis, milles see operatsioon seisab - olen üldkirurg ja ortopeediliste probleemides vähekompetentne. Kui operatsiooni tegemiseks on meditsiiniline näidustus, siis katab haigekassa kulud.