Moodustis luu peal 19.10.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, paar nädalat tagasi tekkis varba luu peale herneterasuurune mügarik, mida on juba näha läbi naha, see ei valuta, ei tekita ebamugavust. Kui see oleks nahapaksend, siis ma nii väga ei muretseks, aga on tunda, et see on luu küljes kinni... Kas see on ohtlik ja kas sellega peab pöörduma arsti poole?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vatamiseks oleks vaja endal näha/katsuda s.o soovitan siiski arstile näidata.