Kanna põrutusest tekkinud muhk 17.01.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
noorukina sporti tehes põrutasin tugevalt kanda. Sellest tekkis kanna sisemisel küljel muhk. See muhk on siiani alles ja aeg-ajalt (nt pikemalt jala käies) valutab päris kõvasti. See muhk on üks luu koos kannaga. Kui võrrelda teise jalaga, siis kohe silmaga näha, et suurem.
Kas sellist kannaluu muhku on võimalik kuidagi ravida/parandada?
Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu ortopeedilise probleemiga, milles ei pea end spetsialistiks. Selleks, et midagigi arvata, oleks vaja näha Teid ja ilmselt ka jalast tehtud röntgenfilmi. Midagi saab kindlasti ette võtta. Soovitan pöörduda ortopeedile.