valud seljas 18.03.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen 63 aastane naine põdenud palju haigusi ,opereeritud sapipõis-lahtine lõikus ,laiendatud sapipõieteid kahel korral,2008.aastal opereeritud lõhkenud pimesool,peale selle oli kõik ok aga nüüd on juba kuu jagu seljas vasakul pool veidi kõrgemal keskkohast valu seljas ,arvan ,et ei ole vast tegu sapijuhaga muid erilisi vaevusi ei esine ,kui on valu siis muidugi terav.Palun Teie abi.Tünades.S.S

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Aitan hea meelega, kui oskan, kuid kirja teel ei suuda kindlasti. Registreerige 6171135 vastuvõtule ja siis vaatame, mida annab teha.