Imikul käe peal punn 12.01.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen kahe nädalase imiku ema. Tän hommikul avastasin lapsel küünarnukist pisut seespool naha all väikese liikuva punnikese. Loomulikult olen nagu natuke paanikas. Ikka ju kardad seda kõige hullemat. Perearst (lastearst) käis täna ka visiitis ja arvas, et midagi hullu ei ole ja et kui 3-kuuselt läheme kirurgile, siis näidaku ma muidugi see punnike ette. Sinna aga nii palju aega. Palun nõu.

Kõike paremat

A.T

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma Teie last nägemata, arvan et tulen nõustuda perearsti poolt pakutuga. Oma hingerahu huvides võite ju ka varem lastekirurgi vastuvõtule pöörduda - ilma saatekirjata tuleb konsultatsiooni eest küll ise maksta.