Niitide välja võtmine jalast 27.10.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere mul on selline probleem, mul on 5 õmblust parema jala sääre alumises osas kus Dr.Kööp võttis minult BIOPSIA, olen 6 päeva sellega juba taielnud ja siiamaani tundub asi ok, et jalg natuke paistes ja jalg veel natuke veritseb, esimene ehk siis algus õmblus mis on sihuke suur on mul naha juurde liiga tõmbunud vist, ja muud õmblused on mul ka veidike lohus naha peal, tahaksin teada kas see on normaalne, ja kas sellisel juhul on niitide välja võtmine valus?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuigi Teie haava näinud ei ole, pole kirjelduses midagi alarmeerivat. Niitide väljasvõtmine on natuke kibe, valuks ma seda ei nimetaks.