Tüki eemaldamine.. 25.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen 17a. meessoost isik. Olid mingid punnikesed kaenlaaugus, kui need olkid kadunud, jäi naha alla minig imelik hernetera suurune tükk. Tükk on kõva ja seda pigistades ma ei tune seda. Kas peaksin pöörduma kirurgi vms poole?
Ei oska midagi peale hakata, kasvaja?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei usu, et tegu on kasvajaga. Pigem on tegu lümfisõlmega. Ilma Teid nägemata ma seda aga kindlalt öelda ei saa. Tuleb siiski arstile näidata.