kasvaja kahtlus 20.11.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

avastasin natuke aega tagasi parema külje ribide vahelt väikse (natuke väiksem kui hernetera) tüki...selline lihaseline ja ka on tunda lihasevalu....
Kas on põhjust kahtlustada kasvaja olemasoli??

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kasvaja on ta igal juhul. Tavaliselt nahaalused kasvajad on healoomulised. Ilma nägemata/katsumata on midagi konkreetsemalt väita võimatu. Peaksite näitama arstile.