Valu küljes 02.09.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen 50-aastane mees. Viimase paari päeva vältel tunnen aeg-ajalt (võib-olla 1xtunni jooksul) valu vasakus küljes (naba kõrgusel, täpselt keha küljel). Valu ei ole tugev ja möödub mõne sekundiga, kuid teeb muret. Mingi erilise keha asendi või liigutusega see seotud ei ole. Milles võiks olla asi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla nii närvivalu, neeruvalu kui ka seedetrakti patoloogiaga. Midagi täpsemalt kahjuks kirja teel öelda ei ole võimalik.