Valu vasakus küljes,mis kandub selga 06.08.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Öösel tundsin äkitselt valu vasakus küljes,mis kandub ka selga.Olen tundnud seda ka varem,kuid siis oli alguses kõhuvalu mis andis tunda ka küljes ja seljas,kuid see seisund taandus.Nüüd aga seisund ei parane.Kas tuleks ehk pöörduda EMO-sse? Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult sellise kirjelduse järgi kahjuks diagnoosimine pole võimalik. Esimene mõte, mis tekkis, oleks neeruvoolmed. Kui valu on ikka tugev, peaks pöörduma EMO-sse.