pikaajaline kõhuvalu 27.02.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu mure on selline, et novembri lõpus algasid mul parema roidekaare all valud. Käisin perearstil, tehti vereproov maksanäitajatest, mis olid korras. Valud ära ei kadunud, vaid muutusid tugevamaks. Perearst saatis ultrahelisse, mis oli ka korras. Käisin ka gastroenteroloogil ja ka seal ei avastatud midagi. Praeguseks on valud kestnud kolm kuud, enesetunne on halb, pea käib ringi ja kõrvus kumiseb. Eelmisel kevadel opereeriti ära sapipõis, kuid ultraheli ei avastanud, et seal peale opi midagi halvasti oleks. Valud ei kao ära ja muutuvad iga päevaga üha välja kannatamatuteks. Depressioon ja stress hakkavad ka juba tekkima ning igapäeva elu on tugevalt häiritud. Millest võib selline valu tekkida ja nii kaua kesta?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma uuesti perearsti poole, et teha täiendavaid uuringuid või suunata konsultatsioonile. Ainult kirjelduse järgi ma diagnoosi pakkuda ei oska.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Üldkirurgia

hemoroidi

Terveistä.hemoroidid - kas sellest vóib tulla ka kõhuvalud

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Üldjuhul hemorroidid kõhuvalu ei põhjusta.

Loe edasi

Tugev kõhuvalu alakõhus ja menstruatsioon kaks korda kuus.

Tere! Nimelt algas mul märtsis menstruatsioon. Kaks kuud oli täiesti normaalne, kõhuvalu ka eriti polnud ja kõik oli korras. Kuid nüüd viimasel ajal on jube kõhuvalu vasakul alakõhus. Muidugi olen otsinud ...

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Peaksite pöörduma günekoloogi vastuvõtule.

Loe edasi

Kõhuvalu

Tere! Teeb häda kõhuvalu all vasakul küljel. Vahel valutab, vahel ei valuta, peale alkoholi tarbimist natuke rohkem teeb valu ja nüüd on piklik õrnalt punane triip vasakule ilmunud . Lugupidamisega, K

Jaan Tepp

Vastas dr Jaan Tepp

Kirjeldate oma vaevusi aga küsimust kui sellist ei leia. Ainult sellise kirjelduse järgi ei oska ma küll mingit diagnoosi pakkuda, veel vähem ravi soovitada. Peaksite pöörduma perearsti poole.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: