Kas song saab tulla tagasi 28.11.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik, et kubeme song tuleb 2-5 aasta pärast tagasi aga teise kubemesse

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui song tuleb teisele poole, on see juba uus haigus. Kahjuks võib song tagasi tulla ka samale poole. Et seda vältida, tuleks peale songaoperatsiooni järgida juhendeid, mis peale operatsiooni antakse: vältida tuleks pingutamist 1.5 kuu jooksul.