kardiostimulaator ja nutikell 29.01.23 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Mulle paigaldati aasta tagasi kardiostimulaator ja see aasta kingiti mulle samsungi nutikell ( saab mõõta vererõhku,pulssi,isegi EKG).
Palun vastake ,kas ma tohin seda nutikella kasutada või ma pean selle kellelegi teisele kasutamiseks kinkima,

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võite kasutada. Nutikell registreerib Teie keha talitlust, kell ei tekita mingeid impulsse.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi