Jalasääred valutavad 02.11.22 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul jalasääred valutavad eest ja ka veidi välimiselt küljelt. Valu on tulitav ja kipitav, vahel tundub ka et sääreluu isegi valutaks . Kui masseeida, annab korraks tagasi kuid varsti hakkab uuesti valutama. Mõnikord juba natuke altpoolt põlvede juba, mõnikord sääre alumine osa rohkem.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teid on vaadanud mitu erinevat arsti, on uuritud ka. Kõiki haigusi ei saa välja ravida, küll aga määrata vaevusi leevendav ravi.
Saan soovitada ikka head koostööd oma arstidega, kindlasti leiate hea raviskeemi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi