Tere! Vererôhk on 97/76 24.02.22 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Vererôhkude vahe on väike , mis vôib seda pôhjustada? Täna on 97/76

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalik, et viga mõõtmisel või lihtsalt madal vererõhk, vahest liiga tugev ravim. Soovitan arsti vastuvõtul vererõhku korduvalt mõõta, abi võiks olla vererõhu ööpäevasest uuringust.
Kui enesetunne on väga halb ja kaasnevad muud sümptomid, tuleb Teid erakorraliselt uurida.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi