K'elabal veresoones moodustis? 26.07.21 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Tere uuesti!
T'nan vastuse eest, vastasite, et see muudatus ei ole ohtlik, kuid, mitte, mis see on selline. N'dala jooksul eiole ta v'iksemaks
l'inud, vaid hoopisnatuke suuremaks ja katsudes on valus.
Perearst on puhkusel augusti lopuni.

Lisan eelmise k[simuse-

Tere, veresoones kõva tükk, liigub koos soonega, tekkis mõned päevad tagasi, ei ole putukahammustus, ei valuta. Kas võib olla ohtlik, liikuma hakata, südamesse jõuda, lõhkeda? Sinakasvalge ja kõva.
24.07.21 / Veresoontekirurgia

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Ei oska pakkuda sellisel moel, millega võiks olla tegemist. Arvestades asukohta, ei ole pigem seotud veresoontega - kuna veen on läbi naha näha, siis seetõttu ilmselt seostate veresoonega.
Soovitan pöörduda Teie perearsti asendava perearsti poole, et saaksite koos hinnata oma edasist tegevusplaani. Kindlasti mitte ärge laske ennast suunata veresoontekirurgi juurde - sellest ei oleks abi!

Veronika Palmiste
veresoontekirurg