Veresoone laiend huulel 07.12.20 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Kevadel märkasin, et huulel on hakanud tekkima nagu veenilaiendilaadne moodustis. See muutub järjest märgatavamaks. Mu emal oli ka huulel selline lilla punn. Ma küll ei tahaks seda omale. Juba praegu tunnen, et see hakkab pisut segama. Kas Teie saate selle eemaldada? Teie poole soovitas mul pöörduda minu kardioloog dr. Merle Starkopf.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Mina, veresoontekirurgina, ei saa Teid kahjuks selle probleemiga aidata. Küll soovitan pöörduda antud probleemiga laserravi tegeva arsti poole - nt. dr. A. Uskov Confido Laserravist.

Veronika Palmiste