Jalgade haavandid ... 02.12.18 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Kas antud faasis on veel võimalik jalgade haavandeid ravida ja/või leida võimalus leida lahendus valu leevendamiseks?

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Kuna tegemist on suure haavandiga, soovitan arutada oma perearstiga plastikakirurgi konsultatsioonile minekut. Kuna olete juba veresoontekirurgi juures käinud, siis on tema poolt soovitused ning hinnang juba tehtud.

Veronika Palmiste