valutav ja turses varvas 15.08.18 / Veresoontekirurgia

Külastaja küsib:

Valutab suur varvas,muutus tumedamaks ja on veidi turses.Eriti valulik on varba ots.Sama jala sääremarja valu peale ca 150 m.käimist,valu tõttu pean natuke aega seisma.
Pereõde diagnoosis sissekasvanud küüne,saatis kirurgile.Kirurg diagnoosis küüneseene ja reiearteri ummistuse.Uuring määratud 28.08 ja 30.08 uuesti kirurgile.Dermatoloogile aeg 28.08.

Arst vastas:

Veronika Palmiste-Kallion

dr Veronika Palmiste-Kallion

Kardiovaskulaarkirurg

Tere!

Palun saatke mulle meil veenilaiendi@gmail.com - kkirjeldate praegu varbagangreeni ning ükski salv seda terveks ei ravi.

Tervitades,
Veronika Palmiste