Noormehi oodatakse tasuta seksuaaltervise nõustamisele

Noormehi oodatakse tasuta seksuaaltervise nõustamisele

Ida-Tallinna Keskhaigla hakkab alates detsembrist taas pakkuma kuni 26-aastastele noormeestele tasuta seksuaaltervise alast nõustamist.

Alates 1.12.2018 töötab Tõnismäe noortekabinetis noormeeste nõustaja Silver Peeter Siiak, kelle poole saavad noormehed individuaalseks seksuaaltervisealaseks nõustamiseks pöörduda. Noortekabineti teenused on kõigile kuni 26-aastastele (kaasaarvatud) tasuta. Ka siis, kui ravikindlustus puudub. Vastuvõtule võib tulla ka koos partneriga.

«Noormeeste nõustamine on mõeldud kõigile kuni 26-aastastele meestele, kes pole varem meestearstil käinud või kellel on küsimusi-kahtlusi haiguste või iseärasuste suhtes,» sõnas Siiak.

Tabuteemasid noortekabinetis ei ole. «Vastuvõtule on oodatud ka need mehed, kes soovivad rääkida seksuaalsest arengust, vägivallast, sootunnustest, seksist, suguelunditest, lastesaamisest või raseduse vältimisest,» julgustas Siiak. «Kontrolli tasub tulla ka siis, kui sul on uus partner, oled olnud kaitsmata juhuvahekorras, soovid testida suguhaigusi või kui sinu partneril on kuse-sugutrakti haigus.»

Vastuvõtud noormeestele on avatud igal teisipäeval kell 17-19. Vajalik on eelnev registreerumine.

Broneeri aeg vastuvõtule helistades telefonil 666 1900. Aega saad broneerida ka ITK registratuurides Ravi tn 18, Hariduse tn 6 ja Pärnu mnt 104.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada