Mobiiliaplikatsioon aitab suitsetamisest loobuda

Mobiiliaplikatsioon aitab suitsetamisest loobuda

Tugiprogramm iCoach aitab mobiilirakenduse abil suitsetamisest loobuda.

Euroopa Komisjoni kampaania “Eks-suitsetajad on peatamatud” tugiprogrammi iCoach mobiilirakendus  aitab innovatiivselt suitsetamisest loobuda, pakkudes rakenduse kasutajale tuge nii igapäevaselt kui ka paanilisel tubakavajaduse hetkel.

Innovatiivne aplikatsioon võimaldab olla üks esimestest Euroopas ja Eestis, kes loobub suitsetamisest mobiilirakenduse abil!

ICoachi mobiilirakendusel on sama hinnatud omadused kui veebipõhisel iCoachil: igapäevased näpunäited, suitsetamisest loobumise päevik, testid ja raamatukogu kasuliku  terviseinformatsiooniga.

Rakendus võimaldab ligipääsu mobiilsele tervisetreenerile olenemata ajast ja kohast, pakkudes praktilist individuaalset  tuge ka nõrkushetkedel. Erinevalt online iCoachist on mobiilirakendusel:

1.            “Asukoha tööriist”, mis põhineb geolokaliseerimise tehnoloogial ja võimaldab kasutajal muuta oma päeva jooksul läbitavad asukohad suitsuvabadeks kohtadeks ning näha oma teekonda suitsetajast eks-suitsetajani.

2.            Uuenduslik ja praktiline paanika nupp, mis pakub suitsetajale kiiret abi, kui suitsetaja tunneb tungivat tubakavajadust.

ICoachi tugiprogrammi mobiilirakendus on tasuta allalaetav kõigis Euroopa Liidu keeltes, sh Eesti keeles, et aidata suitsetamisest loobujaid personaalselt. iCoach mobiilirakendus on allalaetav aadressilt www.exsmokers.eu/mobile.

ICoachil on 5 suitsetamisest loobumise faasi: esimene etapp on neile suitsetajatele, kes ei ole veel otsustanud suitsetamisest loobuda ning viimane viies etapp on neile, kes on suitsetamisest loobunud vähemalt kuue kuu eest.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada