Esita küsimus psühholoogile

Esita küsimus psühholoogile

Mure vaevab, aga ei julge psühholoogi poole pöörduda? Kliinik.ee-s annab nüüd nõu ka hinnatud psühholoog, seksuoloog ning pedagoog Tõnu Ots, keda paljud mäletavad dr Noormannina ajakirjast Noorus.

Tõnu Otsal on pikaajaline kogemus abielu-, pere- ja kasvatusnõustajana, psühholoogia- ja kasvatusteaduste õppejõuna ja koolitajana Eestis ja Soomes.

Vilumus inimeste muredele kirjalikult vastata, ilma neid nägemata, on Otsal olemas – kunagine dr Noormann on lihtsalt kolinud internetti.

Küsi Tõnu Otsalt

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

1 kommentaari

Minni
04.12.12 20:32
Tere !
Minu mure on praeguseks juba lahenduse leidnud, kuid ikka painab see mind aeg ajalt ja seepärast mõtlesingi nõu küsida.
Peale põhikooli, otsustasin gümnaasiumis edasi õppimiseks valida uue kooli , ning selle otsuse langetasin küllaltki ilma läbi mõtlemata, kuid olin huvitatud uutest kogemustest ja tutvustest.
Enne seda olin terve elu, 9 põhikooli aastat õppinud ühes ja samas koolis. Olen alati kõigiga hästi läbi saanud, põhikooli klass on siiani mu parimad sõbrad. Häid sõpru on mul alati olnud.
Uude kooli minnes olin klassis täielik võõras, ühtegi tuttavat mul seal ees ei olnud. Kui kõik olid juba omavahel tuttavad, saime kõik hästi läbi. Lisaks sellele oli ka kool rohkem kui ideaalne.
Kuid miski näris mu hinge, ning lõplikult ma ei suutnudki uue seltskonna ja kooliga harjuda, heast läbisaamisest hoolimata
-40
   
+45

Lisa kommentaar

Saada