Veidra struktuuriga neer 30.12.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Juba mõni kuu tagasi avastati mul neerutsüst. See minus eriti muret ei tekita, kuna olen lugenud, et neerutsüst pole väga hull asi. Kuid viimane kord ultrahelis käies öeldi, et mul on üks neer väga imeliku struktuuriga. Mitte midagi täpsemat ei öeldud ning ei osand küsidagi. Nüüd hakkasin mõtlema, et kas neeru imelik struktuur võib tähendada midagi halba või pole muretsemiseks põhjust?

Lugupidamisega
G.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ma ei oska kommenteerida radioloogi väljendit "imelik struktuur". Tavaliselt kirjelduses seda ei kasutata.
Ülo Zirel