Õine märgamine 27.10.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Minu poeg on juba 8 aasatne ja pissib öösiti alla. Proovid pidid korras olema ja oleme proovind ka aparaati mis öösiti panen külge ja hakkab märja peale piiksuma. 6 kuud oleme kasutand ja ta ei ole siiani sellele reageerind. Mida ma peaks edasi tegama
Ettetänades

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
palun lugege eelnevaid vastuseid, märksõnad "öine voodimärgamine", "enurees".
Ülo Zirel