põiepõletiku tunne.. 21.05.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,olen 20.a. neiu.
Mul on olnud põiepõletik umbes kui olin 16,a ja olen selle välja ravinud.Aga nüüd on põiepõletiku tunne tagasi tulnud ja ei lähe ära.Nüüd on mul koguaeg põiepidamatus,kui tuleb pissiäda pean minema wc kohe muidu tuleb püksi.wc pissides valus ei ole,aga midagi ei tule üld juhul.vahel olen wc ära käind ja siis sooviks jälle minna.Selline tunne on et oleks põiepõletik.Ma joon päevas palju vett,et pissiäda ära läheb ja wc käimine ei oleks mõttetu,vahel on see isegi aidanud aga üldiselt ei ole.See segab igapäeva toimetusi.Ja vahekorras tekkib mul ka tunne,et on vaja minna pissile,ma ei saa edasi jätkata kuna ma pean juu kinni hoidma et ei utleks pissi.
Ettetänades,annika

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Annika,
palun lugege varasemaid vastuseid põiepõletiku kohta, need kehtivad ka teie mure kohta.
Ülo Zirel