Põie probleemid 30.06.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minul on selline mure et mul on juba 22.märtsist uriiniproov halb ja perearst on määranud juba 3 antibiootikumi kuuri aga ikka on ala kõhus valud j kohutav iivelduse tunne. Proov näitas et on bakterid ja leukotsüüte ja arst palus tavalise uriiniproovi teha.Kas te oskate õelda mida ma peks tegema ja kuhu pöörduma?
Ettetänades!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
raske on nõu anda kui ei tea sugu ja vanust. Lugege varasemaid vastuseid põiepõletiku kohta.
Ülo Zirel