Pidev urin!eerimine 24.08.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minul juba umbes aasta aega selline probleem, et pean väga tihti urineerima. Eriti häirib see öösiti, kus pean vahel kuni 4 korda öö jooksuö vetsus käima. Apteegist olen leidnud ainult rohtusid urineerimise suurendamiseks, aga vähendamiseks ei midagi. Kas põhjus võib olla neerudes? Palun aidake, sest magada tahaks korralikult.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
liiga vähe infot - mees? naine? kui vana? Kindlasti ei saa probleemi lahendada iseravimisega, peaksite ikkagi arsti poole pöörduma.
Ülo Zirel