eesnaha kitsikus 28.06.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 20 a noormees ja mul on selline mure, et mu eesnahk tuleb küll ilusti üle kabja, kuid on vist sugutiluku juurest liiga kinni, kuna eesnahk jääb kabja serva taha ning enam edasi ei lähe.
kas seda on võimalik kuidagi väikese lõikusega parandada, sest mõnikord on vahekorra ajal valus, ja arvan, et see on tingitud just sellest.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
on küll võimalik, peate pöörduma uroloogi vastuvõtule.
Ülo Zirel