URIINIANALÜÜS 01.06.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere käisin just hiljuti uriinianalüüsi tegemas ja mulle anti kätte tulemused kuid ma ei oska nende pealt lugeda näiteks mul oli nii kirjas
SG 1.025
PH 6
LEU NEG
NIT NEG
PRO 25 mg/dl
GLU NORM
KET NEG
UBG NORM
BIL NEG
ERY NEG

KIRJUTAGE PALUN MIS NEED TÄHENDAVAD JA KAS MUL ON MINGI HAIGUS

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
teil on proteinuuria (valk uriinis), kuid ühe kuseproovi järgi ei saa haigust diagnoosida. Siis oleks diagnoosimine väga lihtne. Peate haiguse kohta ikkagi arsti käest küsima, kes teil analüüsid määras.
edu,
Ülo Zirel