liiv uriinis 01.03.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Perearsti sõnul on juba korduvalt esinenud uriiniproovides liiva/soola. Tema sõnul pole tegu patoloogiaga. Olen hädas olnud põiepõletiku ja valudega alaseljas. Mida arvate Teie?

Tänades, 25 N

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
uriinis võib mikroskoobiga uurides ikka soolakristalle näha, see ei ole tavaliselt midagi haiguslikku ning ei põhjusta põiepõletikke.
Edu,
Ülo Zirel