põie põletik 04.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

olen 17 aastane tydruk ja mul saab sel suvel 4 aastat täis sellest ajast kui mul hakkas põie põletik . ta on hoogudena iga kuu tagant nädal või 2. rohud ei aita käisin haiglas haapsalus kirjutati rohud ja need aitasid..aga hiiumaal kus ma elan ei saanud arstid millestki aru andsid mulle ainult antibiootikume jne. käisin korra haapsalu haiglas tehti kõik testid käisin naiste arsti juures..ja õeldi kohe milles asi...et mul on seen mis oli põhjustatud sellest et kui mulle kirjutati antibiootikume siis need tapsid bakterid ära mis elasid seenega nn. sümbioosis. ja sellest ka põiepõletik kuna seene bakterid hakkasid vohama. aga kuidas saada täiesti lahti seenest ja põiepõletikust nii et ma ei peax enam kunagi muretsema põievalude pärast ja öö läbi wc istuma...hoian ennast soojas kyll aga aidake ja õelge mida veel teha!!!!!!!!!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
olen siin portaalis niiii palju naiste põiepõletikust kirjutanud. Palun lugege juba kirjapandut, kõik see kehtib ka teie põie suhtes.
Parimat,
Ülo Zirel